Prezentacja firmy Abracs - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści

Prezentacja firmy Abracs

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW

Nasza różnorodność asortymentu, głębokość i jakość zapewnia wszystko, czego wymaga Twój rynek, więc nie ma potrzeby zajmowania się problemami związanymi z wieloma źródłami dostaw. Jesteśmy uznawani za kompleksowe rozwiązanie dla materiałów ściernych, materiałów eksploatacyjnych i produktów pokrewnych i jesteśmy zobowiązani do spójnej i kompleksowej dostawy.

Wszystkie produkty na stanie
MAGAZYNY I DOSTAWY

Jesteśmy dumni z utrzymania spójnej dostępności zapasów 99% w całym naszym asortymencie, dzięki czemu możesz polegać na każdym produkcie wysyłanym bezpośrednio, następnego dnia i w całości przy zamówieniu przed godziną 16.00.
Regały ekspozycyjne

Pomagamy w wizualizacji i prezentacji naszych produktów.

Obsługa klientaNASZE ZAANGAŻOWANIE W OBSŁUGĘ KLIENTA

Oprócz regularnego odwiedzania osobiście, każde zapytanie lub zamówienie z Abracs jest zarządzane przez własnego wewnętrznego menedżera konta z siedzibą w York HQ. Nasz dział marketingu skoncentrowany na klientach jest dedykowany Twojemu wsparciu. Jeśli jest coś, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a my upewnimy się, że jesteś absolutnie zadowolony, wspierany i zadowolony z naszej usługi.
Fabryka w Wielkiej BrytaniSIEDZIBA W WIELKIEJ BRYTANII

Abracs to firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, dostarczająca na rynek brytyjski ekspercką produkcję i serwis produktów ściernych. Nasza siedziba w York Based jest siedzibą naszego wewnętrznego zespołu sprzedaży i kompleksowego obiektu magazynowego. Posiadamy najszerszy przekrój produktów ściernych w Wielkiej Brytanii, który pozwala nam zaspokoić potrzeby niemal każdego rynku przemysłowego.
30 lat doświadczenia
TRZY DEKADY DOŚWIADCZENIA

Mamy bogate doświadczenie w branży, z którego możesz skorzystać jako klient Abracs, nasz zespół ma ponad 150 lat doświadczenia na rynkach ściernych i produktach, a nasza firma produkuje profesjonalne produkty ścierne wysokiej jakości od 3 dekad.
Wróć do spisu treści