Wiadomości z życia Abracs Rok 2022 - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści

Wiadomości z życia Abracs Rok 2022

News
Nowość : Multi Tools

News
Abracs BRAND Nowa gama noży Multi-Tool jest zaprojektowana z myślą o wysokiej wydajności i maksymalnej wszechstronności w profesjonalnym użyciu. Dostępne w szerokiej gamie specyfikacji, aby pokryć wszystkie materiały i zastosowania, w tym drewno, drewno i metal oraz warstwowanie.

Zakres
Dostępne do stosowania w różnych zastosowaniach materiałowych, zakres obejmuje 21 różnych łopatek, sprzedawanych pojedynczo i w szeregu zestawów dla każdego specjalistycznego zastosowania. Każdy nóż Abracs Multi-Tool posiada uniwersalny chwyt, który jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi markami Multi-Tools. Zakres w całości rozciąga się od 32mm do 87mm.

Ostrza do cięcia drewna
Produkowane przy użyciu stali chromowo-wanadowej, ostrza do cięcia drewna posiadają albo frezowane zęby do cięcia standardowego lub wgłębnego, albo japońskie zęby do precyzyjnego cięcia. Do stosowania na drewno/drewno, płyty gipsowo-kartonowych, tworzyw sztucznych i podobnych zastosowań materiałów. Te ostrza są długą żywotność i maksymalną wydajność, w 4 Star Pro i 5 Star Expert poziomów jakości.

Drewno & ostrza do cięcia metalu
Zakres ten można podzielić na dwie kategorie, zdefiniowane przez materiał produkcyjny. Ostrza BI-metal posiadają frezowane & hartowane zęby HSS do standardowego cięcia na twardym & miękkiego drewna, drewna z gwoździami, blachy stalowej, tworzyw sztucznych, aluminium i innych metali nieżelaznych. Dostępne są również szereg precyzyjnych ostrzy tnących z powłoką tytanową BI-metal HSS do precyzyjnego, prostego cięcia. Dodanie powłoki Titanium skutkuje długotrwałym, ostatecznym ostrzem.

Ostrza do tilingu
Przeznaczone do usuwania zaczynu, kleju, pozostałości i tynku, jak również precyzyjne cięcie płytek, betonu i ceramiki, zakres ostrzy tnących posiada tarczę tnącą z węglika spiekanego, węglik Delta Rasp, diamentowy nóż rozruchowy i skrobak sztywny, wszystkie dostępne w naszym 4-elementowym zestawie do tilingu.

Pakowane do sprzedaży
Nasze przyjazne dla użytkownika opakowanie jest przeznaczone do pomocy klientowi w podróży do zakupu. Na każdym opakowaniu znajduje się obszerny zakres informacji, w tym rodzaj cięcia, typ zębów, USP, zastosowania materiałowe i funkcje & korzyści. Uważamy, że nasze opakowanie jest najbardziej pouczające na rynku, dzięki czemu wybór produktów jest łatwy i prosty.

Umieścić w teście
Rezydent Product Tester Bruce Bellinger wziął te produkty do Abracs test Zone dla niektórych kontroli jakości zarządzania, "Byłem pod wrażeniem szybkości i spójności cięcia w pełnym zakresie tych ostrzy. Każdy nóż działa idealnie do pożądanej aplikacji, i byłem szczególnie pod wrażeniem długowieczności produktów. Ogólnie te ostrza wykonane fantastycznie dobrze i pod warunkiem, że cięcie zostały zaprojektowane na każdą okazję.

30 lecie firmy ABRACS

News
2019 to specjalny rok: 30 rocznica Abracs.

Przede wszystkim chcemy powiedzieć ogromne podziękowania dla wszystkich naszych klientów, nowych i starych. Bez waszej lojalności i wsparcia nie zrobiliśmy tego na ten kamień milowy.
W ciągu ostatnich trzech dekad kluczowym elementem naszej działalności jest Abracs Team, który jest prawdopodobnie naszą największą siłą. Doświadczenie, entuzjazm, zaangażowanie i napęd w zespole nie ma sobie równych i jest głównym powodem naszego wzrostu i sukcesu. Nasz proces rozwoju pracowników zapewnia, że przyszłość naszej firmy jest w bardzo bezpiecznych rękach. Założona w 1989 Abracs szybko wzrosła do jednej z czołowych firm sprzedaży materiałów szlifierskie na rynku brytyjskim. W ostatnich latach poczyniono duże inwestycje w rozwój produktów, poziomy zapasów, wsparcie dystrybutora, infrastrukturę i systemy. Dążymy do kontynuowania tego w nadchodzących dziesięcioleciach, aby rozwijać się i rozwijać we wszystkich dziedzinach firmy.

Przez cały 30 lat w biznesie chcemy świętować z naszymi klientami i powiedzieć "okup" do 30 roku (i wiele więcej do przodu). Chcemy świętować tę wielką okazję z wami, naszymi klientami i będziemy prowadzenie wielu konkursów z szeregiem fantastycznych nagród do zgarnięcia. Pamiętaj, aby być na bieżąco z nami na naszych kanałach społecznościowych, aby być w z szansą na wygraną.

Osiągnęliśmy wiele razem w ciągu pierwszych 30 lat i wzmocnionej wielu firm i ludzi, aby zrealizować swój pełny potencjał, ale co najważniejsze jest teraz to, co robimy dalej. Dziękujemy za pomoc, aby Abracs fantastyczną firmą jest teraz i przez następne dziesięciolecia.

Abracs rat Racers go Coast do wybrzeża na badania Cancer UK
News
Weekend 14 i 15 września jest taki, który będzie zawsze trzymać się z 7 Abracs Team jako piekło osiągnięcia. Rat Race Coast-to-Coast zabierze Cię na zapierające dech w piersiach 105 mil trasy, biorąc w niektórych z najbardziej tajemniczych i dzikich miejsc w Szkocji weekend widział nas biegać, cykl i kajak przeszłości zabytkowego zamku Cawdor, legendarnego Loch Ness i górskich Glen Nevis i Glencoe, trasa jest opisana jako pamiętliwy terenu Highland i nieprzewidywalna Pogoda, która ras trudnych folk, przez weekend okazało się, dlaczego.
Długa przejażdżka od Abracs HQ w Yorku do Nairn w północnej Szkocji była Malownicza podróż wypełniona przewidywanie, nerwy & węglowodany, a następnie gładką rejestrację na imprezę i szybki montaż namiotu, zespół zobaczył słońce ustawione na oszałamiający Szkocki wieczór z kilkoma pizzą na wynos i kilkoma grami zbyt konkurencyjnego tenisa stołowego przed uzyskaniem trochę odpoczynku przed pierwszym dniem.
Po tym, co było przyjemnym wieczorem, dzień 1 zobaczył pogarszają się warunki pogodowe, z chłodniejsze temperatury i trochę wiatru w najbliższych. Nadal chętny, aby dostać się do zespołu hit linii startu na 9am ostry, wyruszając w ramach fali 2 wyruszyliśmy na 7 mil szlak prowadzony z Nairn do Cawdor zamku. Bieg był rozsądnie prostą trasę po wybrzeżu Nairn przed rozcięciem przez lasy, w dół wąskim torze i wzdłuż rzeki w kierunku przejścia na Cawdor zamku. Pomimo pewnych nierównych powierzchni i kilka zrzuca na błotnistym lesie śledzi każdy dostał przez bez szaty gotowy do wspiąć się na rowerach.
Szybkie przejście do góry do butelek wody i ciągnąć na rowerze szorty i zespół wyruszali na rowery na 48 mil jazdy na południowy zachód w kierunku Fort Augustus. Można bezpiecznie powiedzieć, że żadna ilość szkoleń nie może być przygotowanym zespołem za to, co miało przyjść. 40 mph głowa wiatry, lód-zimny deszcz i 5000ft zysk w wysokości wykonane za to, co było prawdopodobnie najtrudniejszą częścią całego wyścigu. Jazda na rowerze wokół końcowego rogu i patrząc w dół na kempingu poniżej był bardzo mile widziany widok wiedząc, że wyzwanie dzień 1 był kompletny. Hamburgery i piwa pomógł utrzymać duchy wysokie, jak deszcz zatrzymał się wokół 9pm zespół nadzieję, że będzie ostatni widzieliśmy z przerażającego deszczu w ten weekend.
Zespół obudził się w dniu 2 z niektórymi bólami, ale sucha Pogoda wystarczyło, aby dać każdemu impuls i dostać je z powrotem na rowerach. Cały zespół wzmocniony przez suchą pogodę zasilany przez Off-Road rowerowych, co wielkie tempo wzdłuż płaski kanał holowania ścieżek przed jakąś wielką zabawę negocjacji leśnych utworów pływające w dół wzgórza i stara się uniknąć ogromnych wyboje i skały porozrzucane przez Trasa jak przyszliśmy w dół jeden końcowy Owłosione nachylenie mogliśmy zobaczyć drogę w oczach i wiedział, że nie było tylko 13,5 mil na rowerze szosowym, aby przejść zanim będziemy rów rowery na dobre. Cykl drogowy był stosunkowo płaska i malownicze trasy, po wodach brzegu Loch lochy rany wokół dość drogi i w kierunku przejścia w Fort William.
Na przejściu wrócił do butów do biegania i po szybkim przystanku żywności byliśmy gotowi do podjęcia na 14 mil, które zabierają nas z Fort William do brzegu jeziora Loch Leven. Jednak to znowu nie było tak proste, jak ktoś miał nadzieję. Trasa była w górę iw dół szlaków i strumieni zaśmiecone skał i błota, które w pewnym momencie zabrał nas przez szybko płynącej rzeki, gdzie woda przyszła nad kolanem. Trasa owinięta wokół gór, z zapierającym dech w piersiach 360 º panoramiczne widoki. Następnie przetoczyła się przez dolinę przed zbliżeniem się do naszego ostatecznego wznoszenia, 2000ft zysk w podniesienie cienkiej i błotnistej ścieżki szlaku, a jak mówią, co idzie w górę musi zejdzie, a co można opisać tylko jako zjeżdżalnia po drugiej stronie góry byliśmy przywiezione z powrotem w stronę drogi i do brzegu jeziora Loch Leven. Błotniste i mokre od naszych licznych upadków było w kajaki, tylko 1 mile otwartej wody stał między nami a mety, skurcze i bóle zaczęły powierzchni, ale wiedząc, byliśmy tak blisko adrenaliny pchnął nas na i jak wspalał się kajaki i tłumy szparagi d popisaliśmy w dół końcowy prosto i poprzek linii twierdząc, nasze medale finisherów i ciesząc się dobrze zarobione jedzenie wokół otwartego ognia.
Ciała zostały rozbite, ból kolana i bóle Kostek, ale duchy były wysokie, wszystkie 7 Abracs rat Racers zakończyła wyzwanie i cieszył się dobrze zarobione zimne piwa i ciepły prysznic, wiedząc, że ukończyły wyzwanie mamuta i wszystko dla Wielkiej przyczyny.
Jest jeszcze czas na oddanie, proszę kliknąć na link poniżej. Zespół chciałby powiedzieć ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy już wpłat na wsparcie Cancer Research UK, doceniamy i cenią każdy wkład otrzymujemy.

Wróć do spisu treści